Doskonałe repetytorium maturalne!

Oxford matura trainer poziom podstawowy, czyli repetytorium, dzięki któremu zdasz naprawdę świetnie egzamin maturalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym!

Oxford matura trainer poziom podstawowy to repetytorium do kupienia w księgarni internetowej, które wydane zostało przez Wydawnictwo Oxford. Dzięki tej publikacji każdy maturzysta bądź maturzystka, będą mogli przygotować się bardzo dobrze do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, na poziomie podstawowym. To, czym charakteryzuje się ta publikacja to między innymi:

– przejrzysty język, którym autorzy tego repetytorium posłużyli się w celu jak najlepszego wyjaśnienia uczniom wszystkich zawiłości gramatycznych języka angielskiego, – modelowe wypowiedzi,

– dużą ilość szczegółowych wskazówek dotyczących pisania oraz mówienia,

– zestawy przykładowych egzaminów maturalnych,

– oraz nagraniami sprawdzającymi umiejętności uczniów za zakresu rozumienia języka angielskiego ze słuchu.

Największe wydawnictwo edukacyjne na świecie, czyli Wydawnictwo Oxford

Najbardziej renomowane oraz największe wydawnictwo uniwersyteckie, jakim jest Oxford University Press, dział na rynku publikacji edukacyjnych już od ponad czterystu lat. Specjalizacją tej firmy są przede wszystkim publikacje dotyczące nauki języka angielskiego, ze szczególnym uwzględnieniem podręczników, które przeznaczone są do nauki języka na każdym poziomie. Wydawnictwo publikuje również materiały dydaktyczne z takich dziedzin nauki jak między innymi: nauki humanistyczne, nauki społeczne oraz nauki ścisłe. W niewątpliwie bogatej ofercie wydawniczej firmy lśni jedna publikacja, która zatytułowana jest “Wielki słownik polsko-angielski”. Ów słownik doceni każda osoba, która na co dzień pracuje z językiem angielskim. W słownik znajdują się bowiem liczne: terminy specjalistyczne, wyrazy ze slangu, idiomy oraz frazy. Wszystkie te terminy zostały bardzo dobrze opisane przez autorów tegoż słownika, uwzględniając również różnice w wymowie amerykańskiej i brytyjskiej.