Najlepsze repetytorium maturalne z języka angielskiego, jakie dostępne jest na rynku!

Oxford matura trainer poziom podstawowy

Oxford matura trainer poziom podstawowy to niezwykła publikacja, wydana przez renomowane Wydawnictwo Oxford. Dzięki tej książce każdy uczeń, który przygotowuje się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym, może być pewien, że ów egzamin zda z wysokim i satysfakcjonującym wynikiem, jeśli tylko zdecyduje się na naukę z tego świetnego repetytorium. To, czym wyróżnia się to repetytorium na tle innych publikacji tego typu, które dostępne są na rynku, to między innymi:

– duża ilość zestawów umożliwiających sprawdzanie poczynionych przez uczniów postępów w zakresie przygotowywania się do egzaminu maturalnego,

– nagrania umożliwiające ćwiczenie umiejętności rozumienia ze słuchu,

– oraz objaśnienia gramatyki języka angielskiego, które zostały przez autorów podręcznika wyjaśnione w przejrzysty i zrozumiały sposób.

Wydawnictwo Oxford

Oxford University Press jest największym na świecie i najbardziej renomowanym wydawnictwem uniwersytecki, które działa na rynku już ponad czterysta lat. Firma specjalizuje się w publikowaniu materiałów dotyczących nauki języka angielskiego oraz również wszelkich innych pomocach dydaktycznych z innych dziedzin nauk: humanistycznych, społecznych oraz ścisłych. Dumą niewątpliwie bogatej oferty wydawniczej tego wydawnictwa, są z pewnością właśnie podręczniki przeznaczone do nauki języka angielskiego na każdym poziomie. Publikacją, o której należy wspomnieć, kiedy mowa o ofercie wydawniczej tej firmy, jest “Wielki słownik polsko-angielski”, który doceni każdy, kto na co dzień obcuje z językiem angielskim. W słowniku tym znajdują się bowiem: idiomy, frazy oraz liczne terminy specjalistyczne, slangowe, które zostały szczegółowo opisane przez autorów publikacji. Słownik ten uwzględnia również różnice w wymowie amerykańskiej i brytyjskiej.